Tumba Golvservice AB grundades redan 1961 av Seved Eriksson och drivs idag av Niclas Hellsing och Christian Norberg, vi är förnärvarande 27 st anställda i företaget.
Nedan ser du oss (i allafall kommer du att göra det när vi har varit hos fotografen…) som bemannar kontoret och ansvarar för den dagliga driften.

Niclas Hellsing

VD
Tel: 08-530 371 63
E-post: niclas@tumbagolv.se

Christian Norberg

VD
Tel: 08-530 371 63
E-post: christian@tumbagolv.se

Susanne Einarsson

Ekonomi/Administration
Tel: 08-530 326 11
E-post: susanne@tumbagolv.se

Tobias Helsing

Arbetsledare
Tel: 08-530 371 63
E-post: tobias@tumbagolv.se

Johnny Kenttä

Arbetsledare
Tel: 08-530 371 63
E-post: johnny@tumbagolv.se

Erik Torndahl

Lager
Tel: 08-530 371 63
E-post: erik@tumbagolv.se